Dr n. med. Andrzej Grabarczyk

SPECJALISTA CHIRURG, PROKTOLOG.

Jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, którą ukończył w 1995 roku. W latach 1996-2015 był asystentem Kliniki Chirurgii Przewodu Pokarmowego Centralnego Szpitala Klinicznego w Katowicach. Obecnie obejmuje stanowisko Ordynatora w Oddziale Chirurgicznym Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach. Jest członkiem Śląskiej Izby Lekarskiej w Katowicach oraz Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. W 2005 roku uzyskał specjalizację II stopnia z dziedziny chirurgii ogólnej.

Obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej. W 2014r obronił z powodzeniem pracę doktorską. Jest autorem kilku rozdziałów w dwóch książkach, w tym dwóch rozdziałów w podręczniku dla lekarzy specjalizujących się w chirurgii ogólnej. Jest autorem i współautorem 15 publikacji naukowych i 10 doniesień zjazdowych oraz współorganizatorem i wykładowcą na szkolenich lekarzy specjalistów w dziedzinie chirurgii ogólnej z zakresu diagnostyki nowotworów, postępowania terapeutycznego oraz opieki nad chorymi po leczeniu onkologicznym Poszerzanie wiedzy jest dla niego niezwykle istotne, dlatego systematycznie uczestniczy w szkoleniach i sympozjach naukowych z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii estetycznej, plastycznej i onkologicznej.

Dr Andrzej Grabarczyk, oprócz operacji na oddziałach chirurgii ogólnej i onkologicznej różnych śląskich szpitali, wykonuje zabiegi chirurgicznego i laserowego usuwania zmian skóry i tkanki podstawnej, zajmuje się modelowaniem sylwetki, wysmukla ciała pacjentów, zarówno przy pomocy implantów piersi jak również dzięki klasycznej liposukcji i przeszczepowi tłuszczu własnego. Wykonuje zabiegi laserowego, wewnątrznaczyniowego usuwania żylaków kończyn metodą EVLT, zajmuje się leczeniem przepuklin, hemoroidów i przeprowadzaniem zabiegów proktologicznych. Zabiegi wykonuje stosując nowoczesną aparaturę medyczną, tj. Celon, Hemoron czy lasery.

powrót na stronę nasz zespół


Polecamy

DIAGNOSTYKA USG

Badanie ultrasonograficzne to jedna z najskuteczniejszych metod diagnostycznych, stosowana prawie we wszystkich gałęziach medycyny. Badanie ultrasonograficzne to jedna z najskuteczniejszych metod diagnostycznych, stosowana prawie we wszystkich gałęziach medycyny. Badanie ultrasonograficzne to jedna z najskuteczniejszych metod diagnostycznych, stosowana prawie we wszystkich gałęziach medycyny. Badanie ultrasonograficzne to jedna z najskuteczniejszych metod diagnostycznych, stosowana prawie we wszystkich gałęziach medycyny.

CHIRURGIA

Niedługo będzie możliwość skorzystania z osiągnięć techniki laserowej w chirurgicznych zabiegach medycyny małoinwazyjnej. Niedługo będzie możliwość skorzystania z osiągnięć techniki laserowej w chirurgicznych zabiegach medycyny małoinwazyjnej. Niedługo będzie możliwość skorzystania z osiągnięć techniki laserowej w chirurgicznych zabiegach medycyny małoinwazyjnej. Badanie ultrasonograficzne to jedna z najskuteczniejszych metod diagnostycznych, stosowana prawie we wszystkich gałęziach medycyny.

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
kalkulator

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00