Dr Adam Krajewski

Specjalista kardiolog.

W poradni wykonuje badania diagnostyczne z zakresu echokardiografii i elektrokardiografii, zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem pacjentów z chorobami układu krążenia, a w szczególności z niewydolnością serca, wadami zastawkowymi, chorobą wieńcową oraz zaburzeniami rytmu serca.

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2012 roku pracuje w III Katedrze i Oddziale Klinicznym Kardiologii oraz w Pracowni Echokardiografii Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. W 2018 r. ukończył szkolenie specjalizacyjne i uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie kardiologii.

Główne zainteresowania naukowe dotyczą tematyki związanej z niewydolnością serca, zapaleniem mięśnia sercowego oraz wadami zastawkowymi. Jest współautorem publikacji, książek oraz prac prezentowanych na krajowych i międzynarodowych kongresach kardiologicznych. Poszerza również swoje umiejętności zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, a także konferencjach naukowych.


Polecamy

LECZENIE HEMOROIDÓW

Hemoroidy – można z nimi żyć, ale po co? Najwyższy czas skończyć z hemoroidami jako tematem tabu. Są przecież powszechną i dokuczliwą przypadłością i można z nimi żyć do pewnego etapu rozwoju choroby, stosując środki łagodzące dolegliwości – jednak do czasu.
Raz na zawsze pozbądź się problemu dzięki laserowemu zabiegowi usuwania hemoroidów / zabiegowi termoablacji RFITTH CELON!

Osocze bogatopłytkowe PRP

URAZY MOGĄ SIĘ LECZYĆ SAME – CZYLI OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE.
PRP czyli płytkowe czynniki wzrostu są koncentratem płytek krwi, wyizolowanym z pełnej krwi pacjenta. Stosuje się je w leczeniu zmian zarówno przewlekłych jak i po ostrych urazach, obejmujących zarówno tkanki miękkie jak i tkankę kostną, wykorzystując możliwości własnych komórek do gojenia.

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
kalkulator

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00