Dr Aleksandra Kardaszewicz

lekarz chorób wewnętrznych, specjalista medycyny rodzinnej.

Dr Aleksandra Kardaszewicz jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej, którą ukończyła w 1996roku. W 2000r. uzyskała tytułu lekarza chorób wewnętrznych, a w 2008r.– specjalisty medycyny rodzinnej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na Oddziale i w poradni onkologicznej w Wojewódzkim Szpitalu Wielospecjalistycznym nr 4 w Bytomiu, jednocześnie pełniąc dyżury na oddziale internistycznym tegoż szpitala. Od wielu lat udziela porad pacjentom, współpracując z poradniami medycyny rodzinnej /dorośli/ oraz poradniami chorób wewnętrznych w Gliwicach i Zabrzu. Stale rozwija swoje umiejętności, uczestnicząc w kursach i zebraniach naukowych.

W ramach usług medycznych wykonywanych w Centrum Medycznym Chemiczna udziela świadczeń medycznych pacjentom dorosłym, w zakresie m.in:

  • porad ogólno-internistycznych z holistycznym podejściem do pacjenta;
  • konsultacji internistycznych do badania Whole-body (omówienie badania);
  • porad zwiększających bezpieczeństwo w podróżowaniu.

powrót na stronę nasz zespół


Polecamy

LECZENIE HEMOROIDÓW

Hemoroidy – można z nimi żyć, ale po co? Najwyższy czas skończyć z hemoroidami jako tematem tabu. Są przecież powszechną i dokuczliwą przypadłością i można z nimi żyć do pewnego etapu rozwoju choroby, stosując środki łagodzące dolegliwości – jednak do czasu.
Raz na zawsze pozbądź się problemu dzięki laserowemu zabiegowi usuwania hemoroidów / zabiegowi termoablacji RFITTH CELON!

Osocze bogatopłytkowe PRP

URAZY MOGĄ SIĘ LECZYĆ SAME – CZYLI OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE.
PRP czyli płytkowe czynniki wzrostu są koncentratem płytek krwi, wyizolowanym z pełnej krwi pacjenta. Stosuje się je w leczeniu zmian zarówno przewlekłych jak i po ostrych urazach, obejmujących zarówno tkanki miękkie jak i tkankę kostną, wykorzystując możliwości własnych komórek do gojenia.

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
kalkulator

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00