Dr Edyta Viscardi

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej oraz ekspert z zakresu mikrobiologii jelit

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Na codzień pracuje na Oddziale Szpitala Uniwersyteckiego w Katowicach.Jako absolwentka podyplomowej szkoły medycyny estetycznej i członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging zajmuje się również medycyną estetyczną – od minimalnie inwazyjnych zabiegów korekcyjnych, poprzez kompleksowe rozwiązania przeciwstarzeniowe, po kompletne plany terapii anti-aging. Wieloletnia praktyka, bogate doświadczenie oraz pionierska wiedza z zakresu mikroodżywiania pozwalają jej na ustalenie optymalnego, indywidualnego programu leczenia dla każdego pacjenta, w ramach poprawy zdrowia i urody.

Jest również Członkiem Zarządu Polskiej Akademii Dietetyki i Mikroodżywiania.

Zajmuje się działalnością zwiazaną z promowaniem i wspieraniem działań na rzecz rozwoju dietetyki, mikroodżywiania, profilaktyki zdrowotnej i medycyny zapobiegawczej. Prowadzi szkolenia z zakresu zaburzeń mikrobioty jelitowej dla lekarzy oraz pacjentów.

Zajmuje się profilaktyką i diagnostyką zdrowotną – udziela w tym zakresie porad pacjentom, zainteresowanym prozdrowotnymi zmianami w swoim życiu.

powrót na stronę nasz zespół


Polecamy

LECZENIE HEMOROIDÓW

Hemoroidy – można z nimi żyć, ale po co? Najwyższy czas skończyć z hemoroidami jako tematem tabu. Są przecież powszechną i dokuczliwą przypadłością i można z nimi żyć do pewnego etapu rozwoju choroby, stosując środki łagodzące dolegliwości – jednak do czasu.
Raz na zawsze pozbądź się problemu dzięki laserowemu zabiegowi usuwania hemoroidów / zabiegowi termoablacji RFITTH CELON!

Osocze bogatopłytkowe PRP

URAZY MOGĄ SIĘ LECZYĆ SAME – CZYLI OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE.
PRP czyli płytkowe czynniki wzrostu są koncentratem płytek krwi, wyizolowanym z pełnej krwi pacjenta. Stosuje się je w leczeniu zmian zarówno przewlekłych jak i po ostrych urazach, obejmujących zarówno tkanki miękkie jak i tkankę kostną, wykorzystując możliwości własnych komórek do gojenia.

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
kalkulator

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00