Dr Klaudiusz Kumor

Dr Klaudiusz Kumor, specjalista neurolog, jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Dyplom lekarza uzyskał w 1999r., zaś tytuł specjalisty neurologa zdobył w 2007r. Do 2016r. był wykładowcą Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach jednocześnie pełniąc obowiązki starszego asystenta na Oddziale Neurologii z Pododdziałem Udarowym Szpitala Klinicznego w Zabrzu. Obecnie jest lekarzem Oddziału Neurologicznego z Oddziałem Udarowym w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej oraz konsultantem w zakresie neurologii Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

Dzięki licznym szkoleniem w Polsce i za granicą (Budapeszt, Liverpool, Manchester) dr Klaudiusz Kumor uzyskał kwalifikacje do stosowania toksyny botulinowej w leczeniu migreny, nadmiernej potliwości, schorzeń układu pozapiramidowego i spastyczności u dorosłych. Te umiejetności  potwierdzone są certyfikatami m.in. Sekcji Schorzeń Pozapiramidowych Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Polskiego Towarzystwa Rehabilitacyjnego i Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji Neurologicznej. Posiada również umiejętności wykonywania badań ultrasonograficznych tętnic przedmózgowych i wewnątrzczaszkowych, potwierdzone certyfikatami Sekcji Neurosonologii Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.

powrót na stronę nasz zespół


Polecamy

LECZENIE HEMOROIDÓW

Hemoroidy – można z nimi żyć, ale po co? Najwyższy czas skończyć z hemoroidami jako tematem tabu. Są przecież powszechną i dokuczliwą przypadłością i można z nimi żyć do pewnego etapu rozwoju choroby, stosując środki łagodzące dolegliwości – jednak do czasu.
Raz na zawsze pozbądź się problemu dzięki laserowemu zabiegowi usuwania hemoroidów / zabiegowi termoablacji RFITTH CELON!

Osocze bogatopłytkowe PRP

URAZY MOGĄ SIĘ LECZYĆ SAME – CZYLI OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE.
PRP czyli płytkowe czynniki wzrostu są koncentratem płytek krwi, wyizolowanym z pełnej krwi pacjenta. Stosuje się je w leczeniu zmian zarówno przewlekłych jak i po ostrych urazach, obejmujących zarówno tkanki miękkie jak i tkankę kostną, wykorzystując możliwości własnych komórek do gojenia.

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
kalkulator

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00