DR ROBERT SMOLEC

Specjalista chirurg, diagnosta USG

Ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach w 2011r. Specjalista chirurgii ogólnej. Pracuje jako starszy asystent w Oddziale Chirurgii Ogólnej w Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Katowicach.

Od 2017r. jest również asystentem i wykładowcą Kliniki Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej Szpitala im. A Mielęckiego w Katowicach.

Lekarz nastawiony na ciągły rozwój w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej i chirurgii małoinwazyjnej. Ciągle rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w kursach i zebraniach naukowych.

 

powrót na stronę nasz zespół

 


Polecamy

LECZENIE HEMOROIDÓW

Hemoroidy – można z nimi żyć, ale po co? Najwyższy czas skończyć z hemoroidami jako tematem tabu. Są przecież powszechną i dokuczliwą przypadłością i można z nimi żyć do pewnego etapu rozwoju choroby, stosując środki łagodzące dolegliwości – jednak do czasu.
Raz na zawsze pozbądź się problemu dzięki laserowemu zabiegowi usuwania hemoroidów / zabiegowi termoablacji RFITTH CELON!

Osocze bogatopłytkowe PRP

URAZY MOGĄ SIĘ LECZYĆ SAME – CZYLI OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE.
PRP czyli płytkowe czynniki wzrostu są koncentratem płytek krwi, wyizolowanym z pełnej krwi pacjenta. Stosuje się je w leczeniu zmian zarówno przewlekłych jak i po ostrych urazach, obejmujących zarówno tkanki miękkie jak i tkankę kostną, wykorzystując możliwości własnych komórek do gojenia.

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
kalkulator

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00