Dr Mirosław Dąbal

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Ukończył w 1996r wydział lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Od 1997r pracuje jako asystent Oddziału Urazowo – Ortopedycznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu. W 1999r uzyskał tytuł specjalisty I° z zakresu ortopedii i traumatologii a w 2006r uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Od 2003r do 2007r był biegłym sądowym w zakresie ortopedii i traumatologi narządu ruchu Sądu Okręgowego w Katowicach.

W latach 2000r – 2004r lekarz klubowy GKS RUCH RADZIONKÓW. Od 2002r lekarz kadr narodowych w piłce nożnej kobiet: U-17, U-19,  kadr narodowych w futsalu: Reprezentacja A, U-19, U-21. Obecnie lekarz Reprezentacji A Polski Kobiet w futsalu. Licencja PZPN nr 000000242

powrót na stronę nasz zespół


Polecamy

LECZENIE HEMOROIDÓW

Hemoroidy – można z nimi żyć, ale po co? Najwyższy czas skończyć z hemoroidami jako tematem tabu. Są przecież powszechną i dokuczliwą przypadłością i można z nimi żyć do pewnego etapu rozwoju choroby, stosując środki łagodzące dolegliwości – jednak do czasu.
Raz na zawsze pozbądź się problemu dzięki laserowemu zabiegowi usuwania hemoroidów / zabiegowi termoablacji RFITTH CELON!

Osocze bogatopłytkowe PRP

URAZY MOGĄ SIĘ LECZYĆ SAME – CZYLI OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE.
PRP czyli płytkowe czynniki wzrostu są koncentratem płytek krwi, wyizolowanym z pełnej krwi pacjenta. Stosuje się je w leczeniu zmian zarówno przewlekłych jak i po ostrych urazach, obejmujących zarówno tkanki miękkie jak i tkankę kostną, wykorzystując możliwości własnych komórek do gojenia.

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
kalkulator

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00