Karolina Barczewska

Dietetyka kliniczna, psychodietetyka.

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku dietetyka kliniczna (licencjat) oraz psychodietetyka (II stopień). Swoją wiedzą z zakresu żywienia nieustannie poszerza, aby być na bieżąco z aktualnymi badaniami oraz aby jak najbardziej skutecznie pomóc swoim pacjentom. Jadłospisy układa zawsze indywidualnie dla każdego pacjenta, w taki sposób aby dopasować żywienie do jego dziennego harmonogramu, upodobań, umiejętności kulinarnych a przede wszystkim biorąc pod uwagę jego stan zdrowia.

powrót na stronę nasz zespół


Polecamy

LECZENIE HEMOROIDÓW

Hemoroidy – można z nimi żyć, ale po co? Najwyższy czas skończyć z hemoroidami jako tematem tabu. Są przecież powszechną i dokuczliwą przypadłością i można z nimi żyć do pewnego etapu rozwoju choroby, stosując środki łagodzące dolegliwości – jednak do czasu.
Raz na zawsze pozbądź się problemu dzięki laserowemu zabiegowi usuwania hemoroidów / zabiegowi termoablacji RFITTH CELON!

Osocze bogatopłytkowe PRP

URAZY MOGĄ SIĘ LECZYĆ SAME – CZYLI OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE.
PRP czyli płytkowe czynniki wzrostu są koncentratem płytek krwi, wyizolowanym z pełnej krwi pacjenta. Stosuje się je w leczeniu zmian zarówno przewlekłych jak i po ostrych urazach, obejmujących zarówno tkanki miękkie jak i tkankę kostną, wykorzystując możliwości własnych komórek do gojenia.

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
kalkulator

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00