Chirurgia estetyczna

Szanowni Państwo.

Stworzyliśmy CENTRUM MEDYCZNO – ESTETYCZNE, aby umożliwić Państwu korzystanie w bezpiecznych warunkach ze zdobyczy naukowych i technologicznych współczesnej medycyny estetycznej.  Istotą naszych działań jest walka z zewnętrznymi oznakami starzenia się w połączeniu z utrzymaniem jak najdłużej dobrego stanu psychicznego i fizycznego ciała.

SLOW AGING to nasza myśl przewodnia, która promuje spowalnianie starzenia się w podejściu wielodyscyplinarnym – łączy dbałość o estetykę ciała i jego zdrowie. Jest  to podejście dla osób w każdym wieku, którym zależy na dobrym wyglądzie i dobrej kondycji całego organizmu, przez całe życie.

Zespół lekarzy medycyny przeciwstarzeniowej pomoże Państwu utrzymać dobry wygląd, w połączeniu z dobrym stanem fizycznym całego ciała, co zwykle przynosi wyraźne korzyści – wzmacnia funkcjonowanie organizmu, poprawiając samopoczucie i komfort życia na wielu płaszczyznach. Lekarze specjaliści będą służyć Państwu pomocą w zabiegach chirurgii małoinwazyjnej z zakresu dermatologii, flebologii, proktologii, laryngologii, ginekologii oraz medycyny estetycznej twarzy i ciała.

 Nasze gabinety wyposażyliśmy w najnowocześniejszy sprzęt, umożliwiający prawidłową diagnostykę i zabiegi, miedzy innymi w najnowsze lasery, urządzenia RF oraz nowoczesne USG.

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z możliwości, jakie daje medycyna estetyczna, małoinwazyjna chirurgia laserowa oraz doświadczony lekarz.

Polecamy

LECZENIE HEMOROIDÓW

Hemoroidy – można z nimi żyć, ale po co? Najwyższy czas skończyć z hemoroidami jako tematem tabu. Są przecież powszechną i dokuczliwą przypadłością i można z nimi żyć do pewnego etapu rozwoju choroby, stosując środki łagodzące dolegliwości – jednak do czasu.
Raz na zawsze pozbądź się problemu dzięki laserowemu zabiegowi usuwania hemoroidów / zabiegowi termoablacji RFITTH CELON!

Osocze bogatopłytkowe PRP

URAZY MOGĄ SIĘ LECZYĆ SAME – CZYLI OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE.
PRP czyli płytkowe czynniki wzrostu są koncentratem płytek krwi, wyizolowanym z pełnej krwi pacjenta. Stosuje się je w leczeniu zmian zarówno przewlekłych jak i po ostrych urazach, obejmujących zarówno tkanki miękkie jak i tkankę kostną, wykorzystując możliwości własnych komórek do gojenia.

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
kalkulator

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00