Ginekologia

Zapraszamy wszystkie Panie do poradni ginekologicznej naszego Centrum, w której  możecie wykonać wszystkie podstawowe badania diagnostyczne – kolposkopię, cytologię, USG z elastografią oraz małoinwazyjne zabiegi leczenia zmian chorobowych.

Leczymy stany chorobowe i zapalne narządu rodnego, zaburzenia miesiączkowania, zaburzenia hormonalne, niepłodność, pomagamy w wyborze antykoncepcji oraz w problemach menopauzalnych.

W zakresie profilaktyki nowotworowej, mając na uwadze, że najważniejszym elementem jest wczesne i precyzyjne wykrycie zmian mogących prowadzić do rozwoju choroby nowotworowej, przeprowadzamy kompleksowe badania diagnostyczne, m.in. badanie markerów nowotworowych, kolposkopię, USG dopochwowe z funkcją Dopplera oraz USG piersi z funkcją elastografii wraz z możliwością wykonania biopsji cienko lub gruboigłowej.


Proponujemy LECZENIE WYSIŁKOWEGO NIETRZYMANIA MOCZU,

które polega na przywróceniu napięcia i sprężystości mięśni dna miednicy oraz górnej ściany pochwy. W tym celu stosujemy metodę leczenia laserem, która jest stosowana u kobiet w każdym wieku, u których nie występują  przeciwwskazania.

Im wcześniej rozpocznie się leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, tym lepsze efekty można uzyskać i szybciej pozbyć się dyskomfortu a leczenie jest proste, szybkie i skuteczne.

Ginekologia estetyczna zaspokaja zmieniające się potrzeby kobiet XXI wieku;

  • pozytywnie wpływa na ich komfort psychiczny,
  • poprawia jakość życia płciowego,
  • znosi dyskomfort związany z defektami wrodzonymi lub nabytymi,
  • znosi dyskomfort problemów po porodzie,
  • pomaga w znoszeniu przykrych objawów związanych z wiekiem biologicznym.

Zapraszamy zatem Panie do zapoznania się z możliwościami jakie daje ginekologia estetyczna,  doświadczony lekarz oraz lasery dedykowane kobiecym zabiegom:

  • działają bezpośrednio na pochwę – rewitalizują jej ściany, obkurczają i przywracają elastyczność, redukują suchość pochwy, przywracają naturalne nawilżenie, likwidują podrażnienia,
  • poprawiają jakość współżycia seksualnego – przynoszą odczuwalne efekty zarówno u młodych kobiet po porodzie jak i u kobiet po menopauzie,

są nieinwazyjne, bezpieczne i bezbolesne, trwają krótko i nie wymagają    rekonwalescencji.


Polecamy

DIAGNOSTYKA USG

Badanie ultrasonograficzne to jedna z najskuteczniejszych metod diagnostycznych, stosowana prawie we wszystkich gałęziach medycyny. Badanie ultrasonograficzne to jedna z najskuteczniejszych metod diagnostycznych, stosowana prawie we wszystkich gałęziach medycyny. Badanie ultrasonograficzne to jedna z najskuteczniejszych metod diagnostycznych, stosowana prawie we wszystkich gałęziach medycyny. Badanie ultrasonograficzne to jedna z najskuteczniejszych metod diagnostycznych, stosowana prawie we wszystkich gałęziach medycyny.

CHIRURGIA

Niedługo będzie możliwość skorzystania z osiągnięć techniki laserowej w chirurgicznych zabiegach medycyny małoinwazyjnej. Niedługo będzie możliwość skorzystania z osiągnięć techniki laserowej w chirurgicznych zabiegach medycyny małoinwazyjnej. Niedługo będzie możliwość skorzystania z osiągnięć techniki laserowej w chirurgicznych zabiegach medycyny małoinwazyjnej. Badanie ultrasonograficzne to jedna z najskuteczniejszych metod diagnostycznych, stosowana prawie we wszystkich gałęziach medycyny.

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
kalkulator

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00