Ginekologia

Zapraszamy wszystkie Panie do poradni ginekologicznej naszego Centrum, w której  możecie wykonać wszystkie podstawowe badania diagnostyczne – kolposkopię, cytologię, USG z elastografią oraz małoinwazyjne zabiegi leczenia zmian chorobowych.

Leczymy stany chorobowe i zapalne narządu rodnego, zaburzenia miesiączkowania, zaburzenia hormonalne, niepłodność, pomagamy w wyborze antykoncepcji oraz w problemach menopauzalnych.

W zakresie profilaktyki nowotworowej, mając na uwadze, że najważniejszym elementem jest wczesne i precyzyjne wykrycie zmian mogących prowadzić do rozwoju choroby nowotworowej, przeprowadzamy kompleksowe badania diagnostyczne, m.in. badanie markerów nowotworowych, kolposkopię, USG dopochwowe z funkcją Dopplera oraz USG piersi z funkcją elastografii wraz z możliwością wykonania biopsji cienko lub gruboigłowej.


Proponujemy LECZENIE WYSIŁKOWEGO NIETRZYMANIA MOCZU,

które polega na przywróceniu napięcia i sprężystości mięśni dna miednicy oraz górnej ściany pochwy. W tym celu stosujemy metodę leczenia laserem, która jest stosowana u kobiet w każdym wieku, u których nie występują  przeciwwskazania.

Im wcześniej rozpocznie się leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, tym lepsze efekty można uzyskać i szybciej pozbyć się dyskomfortu a leczenie jest proste, szybkie i skuteczne.

Ginekologia estetyczna zaspokaja zmieniające się potrzeby kobiet XXI wieku;

  • pozytywnie wpływa na ich komfort psychiczny,
  • poprawia jakość życia płciowego,
  • znosi dyskomfort związany z defektami wrodzonymi lub nabytymi,
  • znosi dyskomfort problemów po porodzie,
  • pomaga w znoszeniu przykrych objawów związanych z wiekiem biologicznym.

Zapraszamy zatem Panie do zapoznania się z możliwościami jakie daje ginekologia estetyczna,  doświadczony lekarz oraz lasery dedykowane kobiecym zabiegom:

  • działają bezpośrednio na pochwę – rewitalizują jej ściany, obkurczają i przywracają elastyczność, redukują suchość pochwy, przywracają naturalne nawilżenie, likwidują podrażnienia,
  • poprawiają jakość współżycia seksualnego – przynoszą odczuwalne efekty zarówno u młodych kobiet po porodzie jak i u kobiet po menopauzie,

są nieinwazyjne, bezpieczne i bezbolesne, trwają krótko i nie wymagają    rekonwalescencji.

Polecamy

LECZENIE HEMOROIDÓW

Hemoroidy – można z nimi żyć, ale po co? Najwyższy czas skończyć z hemoroidami jako tematem tabu. Są przecież powszechną i dokuczliwą przypadłością i można z nimi żyć do pewnego etapu rozwoju choroby, stosując środki łagodzące dolegliwości – jednak do czasu.
Raz na zawsze pozbądź się problemu dzięki laserowemu zabiegowi usuwania hemoroidów / zabiegowi termoablacji RFITTH CELON!

Osocze bogatopłytkowe PRP

URAZY MOGĄ SIĘ LECZYĆ SAME – CZYLI OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE.
PRP czyli płytkowe czynniki wzrostu są koncentratem płytek krwi, wyizolowanym z pełnej krwi pacjenta. Stosuje się je w leczeniu zmian zarówno przewlekłych jak i po ostrych urazach, obejmujących zarówno tkanki miękkie jak i tkankę kostną, wykorzystując możliwości własnych komórek do gojenia.

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
kalkulator

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00