Konsultacje specjalistyczne

Czego pacjent może się spodziewać w trakcie konsultacji?

Konsultacja ma na celu nie tylko trafne zdiagnozowanie dolegliwości Pacjenta ale również ustalenie najbardziej dogodnej drogi dalszego postępowania. W trakcie konsultacji następuje kwalifikacja Pacjenta do odpowiedniej formy leczenia.

Zasadniczym celem konsultacji chirurgicznej jest określenie, czy dane schorzenie wymaga leczenia operacyjnego czy zachowawczego. Konsultacja chirurgiczna najczęściej odbywa się z oceną dostarczonych wyników badań, bądź lekarz może wykonać lub zlecić wykonanie dodatkowych badań diagnostycznych tj. USG, Doppler czy elastografię.

Konsultacja specjalistyczna może wymagać również dodatkowych badań, np. konsultacja proktologiczna może odbyć się z rektoskopią; konsultacja z zakresu dermatologi z badaniem dermatoskopowym a podczas konsultacji ginekologicznej może być przeprowadzona kolposkopia.


Polecamy

LECZENIE HEMOROIDÓW

Hemoroidy – można z nimi żyć, ale po co? Najwyższy czas skończyć z hemoroidami jako tematem tabu. Są przecież powszechną i dokuczliwą przypadłością i można z nimi żyć do pewnego etapu rozwoju choroby, stosując środki łagodzące dolegliwości – jednak do czasu.
Raz na zawsze pozbądź się problemu dzięki laserowemu zabiegowi usuwania hemoroidów / zabiegowi termoablacji RFITTH CELON!

Osocze bogatopłytkowe PRP

URAZY MOGĄ SIĘ LECZYĆ SAME – CZYLI OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE.
PRP czyli płytkowe czynniki wzrostu są koncentratem płytek krwi, wyizolowanym z pełnej krwi pacjenta. Stosuje się je w leczeniu zmian zarówno przewlekłych jak i po ostrych urazach, obejmujących zarówno tkanki miękkie jak i tkankę kostną, wykorzystując możliwości własnych komórek do gojenia.

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
kalkulator

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00