Zapraszamy wszystkie Panie do poradni ginekologicznej naszego Centrum, w której możecie wykonać wszystkie podstawowe badania diagnostyczne – kolposkopię, cytologię, USG z elastografią oraz małoinwazyjne zabiegi leczenia zmian chorobowych.
Leczymy stany chorobowe i zapalne narządu rodnego, zaburzenia miesiączkowania, zaburzenia hormonalne, niepłodność, pomagamy w wyborze antykoncepcji oraz w problemach menopauzalnych.
W zakresie profilaktyki nowotworowej, mając na uwadze, że najważniejszym elementem jest wczesne i precyzyjne wykrycie zmian mogących prowadzić do rozwoju choroby nowotworowej, przeprowadzamy kompleksowe badania diagnostyczne, m.in. badanie markerów nowotworowych, kolposkopię, USG dopochwowe z funkcją Dopplera oraz USG piersi z funkcją elastografii wraz z możliwością wykonania biopsji cienko lub gruboigłowej.
które polega na przywróceniu napięcia i sprężystości mięśni dna miednicy oraz górnej ściany pochwy. W tym celu stosujemy metodę leczenia laserem, która jest stosowana u kobiet w każdym wieku, u których nie występują przeciwwskazania.
Im wcześniej rozpocznie się leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, tym lepsze efekty można uzyskać i szybciej pozbyć się dyskomfortu a leczenie jest proste, szybkie i skuteczne.
Ginekologia estetyczna zaspokaja zmieniające się potrzeby kobiet XXI wieku;
Zapraszamy zatem Panie do zapoznania się z możliwościami jakie daje ginekologia estetyczna, doświadczony lekarz oraz lasery dedykowane kobiecym zabiegom:
są nieinwazyjne, bezpieczne i bezbolesne, trwają krótko i nie wymagają rekonwalescencji.
Hemoroidy – można z nimi żyć, ale po co? Najwyższy czas skończyć z hemoroidami jako tematem tabu. Są przecież powszechną i dokuczliwą przypadłością i można z nimi żyć do pewnego etapu rozwoju choroby, stosując środki łagodzące dolegliwości – jednak do czasu.
Raz na zawsze pozbądź się problemu dzięki laserowemu zabiegowi usuwania hemoroidów / zabiegowi termoablacji RFITTH CELON!
URAZY MOGĄ SIĘ LECZYĆ SAME – CZYLI OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE.
PRP czyli płytkowe czynniki wzrostu są koncentratem płytek krwi, wyizolowanym z pełnej krwi pacjenta. Stosuje się je w leczeniu zmian zarówno przewlekłych jak i po ostrych urazach, obejmujących zarówno tkanki miękkie jak i tkankę kostną, wykorzystując możliwości własnych komórek do gojenia.