Dr n. med. Dariusz Gajewski

Specjalista ginekolog – onkolog, seksuolog

Dr n. med. Dariusz Gajewski jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, specjalistą ginekologii i położnictwa, ginekologii onkologicznej i seksuologiem. Ukończył wiele szkoleń tj. ultrasonograficzne, laparoskopii, uroginekologiczne. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w sympozjach i kongresach z zakresu ginekologii onkologicznej, ginekologii i położnictwa oraz ginekologii estetycznej.

Specjalizuje się w zabiegach i profilaktyce onkologicznej, w poradnictwie seksuologicznym i andrologii oraz w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. Wykonuje USG ginekologiczne i położnicze, piersi oraz USG Dopplera. Na co dzień, w wielu śląskich szpitalach przeprowadza operacje pochwowe, uroginekologiczne, onkologiczne, położnicze oraz z zakresu ginekologii plasycznej.

Dr Dariusz Gajewski jest również absolwentem podyplomowych studiów medycyny estetycznej i członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Zajmuje się szeroką gamą zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, zarówno tych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jak i wykonywanych za pomocą lasera i innych urządzeń.

 

powrót na stronę nasz zespół


Polecamy

LECZENIE HEMOROIDÓW

Hemoroidy – można z nimi żyć, ale po co? Najwyższy czas skończyć z hemoroidami jako tematem tabu. Są przecież powszechną i dokuczliwą przypadłością i można z nimi żyć do pewnego etapu rozwoju choroby, stosując środki łagodzące dolegliwości – jednak do czasu.
Raz na zawsze pozbądź się problemu dzięki laserowemu zabiegowi usuwania hemoroidów / zabiegowi termoablacji RFITTH CELON!

Osocze bogatopłytkowe PRP

URAZY MOGĄ SIĘ LECZYĆ SAME – CZYLI OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE.
PRP czyli płytkowe czynniki wzrostu są koncentratem płytek krwi, wyizolowanym z pełnej krwi pacjenta. Stosuje się je w leczeniu zmian zarówno przewlekłych jak i po ostrych urazach, obejmujących zarówno tkanki miękkie jak i tkankę kostną, wykorzystując możliwości własnych komórek do gojenia.

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
kalkulator

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00