Dr n. med. Violetta Kowalik

Specjalista kardiolog.

 

Jest kardiologiem oraz internistą. W 1999 roku uzyskała specjalizację II stopnia w dziedzinie chorób wewnętrznych, następnie w 2003 roku została specjalistą w dziedzinie kardiologii. Pracuje na Oddziale Klinicznym Kardiologii w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

Przeprowadza diagnostykę oraz leczenie chorób i zaburzeń układu sercowo-naczyniowego. Oferuje leczenie nadciśnienia tętniczego oraz miażdżycy naczyń krwionośnych. Ponadto opiekuje się pacjentami z chorobą wieńcową i zaburzeniami rytmu serca (np. migotanie przedsionków, komorowe i nadkomorowe zaburzenia rytmu). Zajmuje się chorymi po przebytym zawale serca. Diagnozuje i leczy choroby zapalne serca (zapalenie osierdzia, wsierdzia, mięśnia sercowego). Świadczy usługi w zakresie rozpoznawania i leczenia niewydolności serca oraz schorzeń zastawek serca.

Ma szeroką wiedzę specjalistyczną oraz duże doświadczenie ambulatoryjne i kliniczne. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach doskonalących, a także konferencjach i zjazdach naukowych.

powrót na stronę nasz zespół


Polecamy

LECZENIE HEMOROIDÓW

Hemoroidy – można z nimi żyć, ale po co? Najwyższy czas skończyć z hemoroidami jako tematem tabu. Są przecież powszechną i dokuczliwą przypadłością i można z nimi żyć do pewnego etapu rozwoju choroby, stosując środki łagodzące dolegliwości – jednak do czasu.
Raz na zawsze pozbądź się problemu dzięki laserowemu zabiegowi usuwania hemoroidów / zabiegowi termoablacji RFITTH CELON!

Osocze bogatopłytkowe PRP

URAZY MOGĄ SIĘ LECZYĆ SAME – CZYLI OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE.
PRP czyli płytkowe czynniki wzrostu są koncentratem płytek krwi, wyizolowanym z pełnej krwi pacjenta. Stosuje się je w leczeniu zmian zarówno przewlekłych jak i po ostrych urazach, obejmujących zarówno tkanki miękkie jak i tkankę kostną, wykorzystując możliwości własnych komórek do gojenia.

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
kalkulator

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00